Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 08.04.2009, 20:12
No nawet fajny dzisiaj mecz. Barcelona gra piękny futbol do tego ten "poziszing futbol" o którym wspominał Jacek Gmoch. "No look passy" niczym Roker Pererjo. Możemy być dumni że nasza kochaną Wisła wygrała z tak wielką drużyna
Odpowiedz cytując