Temat
:
Zupki Chińskie - które najlepsze...
Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko
Offline
#
45
08.04.2009, 19:14
Jako, że lubię gotować to bardzo rzadko konsumuje takie specjały ale jak już to mam dwie ulubione.
Jedna to z Vifona - Krewetkowa ostra
Druga z Knorra - Ostry Boczek
Pozdrawiam
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!
emsi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emsi
Znajdź inne posty napisane przez emsi