Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#452
Stary 08.04.2009, 19:10
skeba napisał(a):Wyświetl post
*Mic - To ty jesteś "ekspertem"
Lech każdy mecz wygrywa zasłużenie.
Oni stworzą sobie 2 sytuacje, i 2 wykorzystają, świadczy to o umiejętnościach ich zawodników, czyli o sile zespolu.
My tworzymy "setki" sytuacji i żadnej nie wykorzystujemy, bramki z przypadku.
Nie, nie jestem ekspertem.

Ale mam oczy i widze, ze pomimo przegranej Wisla pokazala w miare dobra pilke i napewno nie mozna powiedziec ze zasluzenie przegrala. Z przebiegu calego meczu Lech napewno nie zasluzyl na wygrana, ale mial 2 sytuacje, 2 wykorzystal dlatego wygral.

Niestety na tym forum od dluzszego czasu wiekoszosc tylko narzeka. Pisze po 3 tys razy to samo, ze to Pawelek , ze to Beto, ze to pilka okragla. Niektorzy gledza jak stare baby na targu, nawet jak powodu nie ma to znajda.

Nie ma kasy na transfery, wiec nie bedzie klasowych zawodnikow i trzeba cieszyc sie tym co mamy. Niedlugo dojedize to tego ze bedziemy sobie cisnac bardziej niz robia to nam icki

Ciekawy jestem forumowego optymizmu, jakby byl karny w 1 minucie i bramka Cwielonga. Pewnie w opinii niektorych zmiazdzylibysmy Lecha.
Ostatnio edytowane przez mic : 08.04.2009 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując