PhantomRanger napisał(a):

|
Może to i dobrze, że odpadamy, bo mam nadzieje iż w końcu do Cupiała dotrze, że bez graczy za gotówkę nic nie zdziałamy. Ile lat można grać tym składem? Nawet jak stadion będzie na 30 tys to nadal tak to będzie wyglądało. Wstyd patrzeć na ta gre
|
a Czy do ciebie wkońcu dotrze,że ku*** nie czekają nas teraz łatwe czasy? Przenosiny i gra poza Reymonta oprócz tego nie ciekawa też sytuacja telefoniki , co do meczu szkoda, Wisła wg. mnie nie zagrała źle, sądze ,że gdyby Piotrek to strzelił albo gdyby był ten karny to mecz zupełnie inaczej by się skończył, dziś nei brakowało naszym piłkarzy walki i dziękuje tym którzy walczyli,Ci co odpuszczali niech już nie zakładają lepiej Naszej koszulki