Temat
:
Wisła w Pucharze Polski (zbiorczo)
Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA
Offline
#
389
08.04.2009, 17:52
rumuński bramkarz Wisły Kraków
)))
ZNAMEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZNAMEK
Znajdź inne posty napisane przez ZNAMEK