tommiyacht napisał(a):

my gramy a Lech strzela.
Cebanu
|
Nie Cebanu tylko Kazimierski
Czego on ich uczy - przecież to wyjście Cebanu było kalką wyjść Pawełka, nie wiadomo gdzie i po co.
Pod koniec I połowy nasz goalkeeper w podobnym co i Mariusz stylu próbował łapać strzał jakiegoś poznaniaka, głową bez użycia rąk, bo po co, dobrze że skończyło się piłką na siatce.
Bosacki - 34 latek biega dwa razy szybciej od Ćwielonga z 23 latkami na karku, coś tu nie jest chyba "ten-tego".