Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Emilio
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
1040
08.04.2009, 17:26
Matko.. Tych komentatorów się słuchać nie da! Jak oni p******ą :/
Masakra
Emilio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Emilio
Znajdź inne posty napisane przez Emilio