Temat
:
Zupki Chińskie - które najlepsze...
Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
43
08.04.2009, 12:07
Najchętniej te z takim kwadratowym najbardziej żółtym makaronem
Chyba amino
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
M152T4L
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M152T4L
Znajdź inne posty napisane przez M152T4L