Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.04.2009, 10:06
Przez was musiałam przekopać wszystkie szuflady w poszukiwaniu tego cuda. I jest - jedna jedyna zupka. Jakaś podróba firmy SamSmak. Kurczak w warzywach. Zobaczymy co to to.

Edit: Pyszszne
Ostatnio edytowane przez Prezydentowa : 08.04.2009 o godz. 10:35.
Odpowiedz cytując