Wyświetl pojedynczy post
Piotrek1991
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: z nienacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 08.04.2009, 08:45
Vifon Wielki Królewski! Smaki wszystkie poza wegetarianska i pomidorową.
Na pierwszym miejscu krabowa ostra, pozniej krewetkowa ostra, pozniej lagodne kurczaki, a pozniej ostre kurczak curry...
Ale dobrym xxlGO też nie pogardzę, co prawda bardzo łagodne, ale praktyczne, zwłaszcza w knajpie, gdzie barman może nie być szczesliwy z powodu takiego, że musi myć kufel po zupce chińskiej, a myje się to ciężko... A tak to wszystko w kubku i tyle
Knorry mi średnio podchodzą, jak już to ser w ziołach. Kiedyś czesto jadłem zupy-krem winiary, ale bez rewelacji.
Tak na zakończenie- makaron z zupek MIAŻDŻY!
Odpowiedz cytując