|
Nie wiem czy ktokolwiek chciałby oglądać codziennie właściwie te same zdjęcia, bo jak zbrojenie było tak jest i póki co nie jest jeszcze zalewane betonem, więc właściwie nic ciekawego się nie dzieje. oprócz pracy koparek ale to akurat nie jest chyba ważne w tym momencie.
|