Wyświetl pojedynczy post
vivez
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1991
Stary 08.04.2009, 08:23
Nie wiem czy ktokolwiek chciałby oglądać codziennie właściwie te same zdjęcia, bo jak zbrojenie było tak jest i póki co nie jest jeszcze zalewane betonem, więc właściwie nic ciekawego się nie dzieje. oprócz pracy koparek ale to akurat nie jest chyba ważne w tym momencie.
Odpowiedz cytując