Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1988
Stary 08.04.2009, 06:19
I raczej nie prędko zostanie odane wykończone wnętrze D tyle czasu i łazimy na około jak barany bo nikt nie potrafi wymóc na wykonawcy wykończ enia wnętrza ogólnie porównując budowę innych stadionów i naszego to tempo prac mamy beznadziejne wystarczy rzucic okiem na Łazienkowską lub Bułgarską , ale" jaki pan taki kram " czytaj miasto .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując