|
Pozwolicie, że wrócę do tematu odległości murawy od trybun gdyż bardzo mnie ta sprawa nurtuje.
Więc po pierwsze, w czerwcu-lipcu ma być obniżenie murawy, ale tak właściwie to są jakieś informacje o ile metrów obniżą i czy to coś da? Jak to, zostanie obniżona murawa i tam dobudują kilka rzędów krzesełek?
Czy przy takim wariancie[obniżenie murawy, dobudowanie kilku rzędów] są jakieś dane jak daleko będzie boisko od sektorów?
Jeszcze jedna sprawa, jak z tymi szczelinami w narożnikach boiska? W projektach na youtube te szczeliny występują, natomiast pare stron wcześniej widziałem wrzucony jakiś dokładny projekt i ktoś pisał że tam tych szczelin nie ma, hm..
|