Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.04.2009, 20:37
Genialny temat jak dla mnie
Ja osobiście uwielbiam vifony, chyba tak się pisze i jeszcze nie wiem czy w Polsce są
ale za granicą to zajadałem się podravką. Dla mnie wakacje bez zupki chińskiej to nie
wakacje, pozdro.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując