Kolega pisze prace i prosił abym popytał się o produkty, których firm produkujących tzw. zupki chińskie i dania w proszku najczęściej kupujecie/spożywacie.
Wielkie dzięki.
PS: wiem że jest dział poświecony ankietom do prac, ale to tylko jedno pytanie
Pozdrawiam