WILU TS napisał(a):

|
To jest w ogóle paranoją...jak klub grający tzn kopiący się po czole w Ekstraklasie może mieć "stadion" o takiej pojemności ? i to do tego tak wyglądający ? oj jeszcze wiele wody upłynie w Wiśle zanim w tej lidze jako tako będzie jak chociaż w lidze Czeskiej bądź Szwajcarskiej.
|
W tej lidze wszystko jest mozliwe, Piasty bez stadionow, Bytomie gdzie vipy siedza na krzeslach ogrodowych... ehh