Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5221
Stary 07.04.2009, 20:07
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Pytanie trochę z innej beczki.

Mianowice jakie źródło jest najbardziej rzetelne jeśli chodzi o podawanie frekwencji. Generalnie mam na myśli rozgrywki w Polsce, ligę i puchary.

Dlaczego pytam? Właśnie troszku surfowałem aby się dowiedzieć jaka była dziś w frekwencja przy Kałuży. I co widzę:
- interia.pl podaje 1200
- onet.pl 1200
- strona pzpn.pl już podnosi frekwencję do 3500
- oficjalna strona Cracovii informuje o 2500

I to nie pierwszy przypadek gdy rozrzut kilku źródeł jest znaczny.

Dzięki i pozdrawiam
Teraz pojemnosc ich kurnika to cos ok 4 tys chyba, w relacji telewizyjnej widac bylo ze gruba ponad polowa miejsc byla wolna. Blizsze prawdy sa chyba interia i onet
Odpowiedz cytując