Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ChomikNH
Member
Od: 05.2008
Offline
#
7027
07.04.2009, 19:46
Witam kupilem telefon na allegro N95 orginalną 8gb tak w aukcji pisało a przyszła mi chińska podróbka z wyglądu taka sama wszystko to samo tylko menu inne i nie ma gpsa i aparat gorszy , co ja w takim wypadku najlepiej mam zrobić ?
ChomikNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ChomikNH
Znajdź inne posty napisane przez ChomikNH