Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 07.04.2009, 15:19
Jakby polsat sport mial puchar to by na polsacie albo tv4 puscili najwazniejsze mecze a tak to lipa, nie bede bral n dla pucharu polski, a liga mistrzow mniej mnie interesuje niz Wisełka
Odpowiedz cytując