funkykoval napisał(a):

Porażką jest to że zimą wypożyczyliśmy Kowalskiego a potem sprzedaliśmy Clebera. Ot tyle że zabrakło ludzi do obrony.....
Zastanawiałem się, czy nie lepiej byłoby zagrać Zieniem z tyłu, a w pomocy Diaz lub Ćwielong. W ataku Niedzielan. Ciekawe jakby to wyglądało / ?
|
Brakuje obrońców w Wiśle jeszcze rok temu był komfort mieliśmy kokoszkę, potem Marcelo Singlar i naprawdę tyły były liczne i bardzo dobre jakościowo. Singlar z lechem wyłączył ich lewą stronę.
Zieniu na pewno powinien od 60 minuty grac na boku obrony bo Diaz siadł kondycyjnie szybki peszko go zajeździł, a przecież był zmęczony po kadrze. Troszke zbyt pasywne zmiany i za późno ze strony Skorży. Boje się, że on widzi przepaść między zawodnikami z 11 i z ławki i nie do końca niektórym Panom ufa...
Pozdrawiam
Sredecznie