|
Nie róbcie dramatu z biletami. Ze swojego skromnego doświadczenia wiem,że nawet na inaguracyjne mecze bilety są dostepne w dniu meczu (np.z Koroną w 2007). Gorzej z Legią czy na derby,ale szału tutaj też nie ma. Nigdy nie miałem problemu z kupnem biletu, a dodam,że najwcześniej w Krakowie jestem dzień przed meczem.
|