Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.04.2009, 14:53
Genio napisał(a):Wyświetl post
przypominam ze na koniec gramy mecz 4v4 :] [1z4 vs 2z3]

oraz licze ze w drugim sezonie bedzie duzo wiecej osob chetnych do gry
Ten ostatni mecz to będzie hit sezonu
Odpowiedz cytując