Wyświetl pojedynczy post
Bo ogladać już mi mało
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#576
Stary 07.04.2009, 14:13. Amica Wisła
Wracając jeszcze raz do meczu z Lechem

@prober szacunek za znalezieniem tej różnicy, to sa błędy sędziego wypaczające wynik spotkania, mam licencję sędziego piłki ręcznej u nas jest to podstawa to powtórzenia meczu na koszt związku PZPN pewnie tak krytyczny być nie umie

Zapraszam do lektury jeszcze jednego tekstu
http://gniazdowy.blox.pl/2009/04/Cia...jciasniej.html

Zwróćcie uwagę na skuteczność Wisły, gdy zdobywałą majstra w poprzednich latach, a jak słabo gra w tym sezonie Amica tak gloryfikowana piórem wszystkich mediów. Taki Lech piękny, dobry, genialny, a tu taka kupa ;]

Pozdrawiam
Serdecznie
Bo oglądać już mi mało...
Zapraszam do dyskusji na moim blogu sportowy
www.gniazdowy.blox.pl
Odpowiedz cytując