|
Tyle, że Radovanović był najlepiej w ostatnich latach grającym głowa napastnikiem w Wiśle. Do tej pory mam w pamięci gol po rzucie rożnym w meczu z Koroną, przed którym kumpel pyta jak oni chca strzelić bramkę, skoro stoi jeden Branko w polu karnym i 5 obrońców. Wbrew pozorom nie był też taki wolny za jakiego go uważano (vide bramka z Odrą w PE). Daleko mi od skreślania Beto, aczkolwiek porównując go w tym momencie do Radovanovica to w mojej opinii Serb prezentował się dużo lepiej i posiadał walory, które bardziej by nam się teraz przydały.
Ostatnio edytowane przez Jurand : 07.04.2009 o godz. 14:12.
|