Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1731
Stary 07.04.2009, 10:49
http://mundial.wp.pl/kat,1019539,tit...wiadomosc.html

Cytat:
Nowe, zaskakujące rozwiązanie kwestii nowego selekcjonera reprezentacji Polski przedstawia tygodnik "Piłka Nożna". Zdaniem "PN" całkiem realne jest, że będziemy mieli nie jednego, a dwóch trenerów kadry.

"Piłka Nożna" informuje, że po meczu z Irlandią Północną wysoko postawieni działacze PZPN dzwonili po kraju i prowadzili konsultacje na temat wprowadzenia do reprezentacji Polski... szwedzkiego modelu przed Euro 2012.

Wytypowano już nawet kandydatów, którzy mieliby stworzyć duet co najmniej tak skuteczny jak swego czasu Tommy Soederberg i Lars Lagerbaeck. Wybór padł na Macieja Skorżę, szkoleniowca Wisły Kraków oraz trenera Legii Jana Urbana!

Skorża i Urban nie wiedzą jeszcze o planach PZPN. - Nic mi w tej materii nie wiadomo. Poza tym uważam, że rozkładanie odpowiedzialności na dwóch szkoleniowców nie byłoby chyba najlepszym rozwiązaniem. Zresztą dopóki nie będzie przynajmniej zapytania w tej kwestii, temat dla mnie nie istnieje - stwierdził Maciej Skorża.

Piłka Nożna/WP.PL
do tego jeszcze Czesia Michniewicza i mamy super trio. Zapomniałbym o Stawowym. Czyli kwartet
Odpowiedz cytując