|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline
|
#62

07.04.2009, 09:44
|
TSNH napisał(a): 
|
Odbiegając od tematu to wypadało by nie pokazać buractwa i wpuścić kibiców Jagi na którys z naszych sektorów......(i tak bedą wolne miejsca)
|
http://www.jagiellonia.cp2.win.pl/fo...pic.php?t=6506
|
|