Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 07.04.2009, 09:44
TSNH napisał(a):Wyświetl post
Odbiegając od tematu to wypadało by nie pokazać buractwa i wpuścić kibiców Jagi na którys z naszych sektorów......(i tak bedą wolne miejsca)
http://www.jagiellonia.cp2.win.pl/fo...pic.php?t=6506
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując