Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_WD
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
7004
07.04.2009, 08:04
Jeżeli nie mam karty kibica to mogę już kupić bilety ? czy to jest przed sprzedaż dla osób posiadających KK ?.Na mecz z jagielonią .
Kuba_WD
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_WD
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_WD