Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 06.04.2009, 21:44
Genio napisał(a):Wyświetl post
przypominam ze na koniec gramy mecz 4v4 :] [1z4 vs 2z3]

oraz licze ze w drugim sezonie bedzie duzo wiecej osob chetnych do gry
widze zo moja propozycja znalazła uznanie



Odpowiedz cytując