|
Lech - Wisła
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Cantoro, Zieńczuk - Boguski, Ćwielong
Zmiany: Łobodziński, Gołoś, Beto
Srzelcy: Ćwielong
Wynik: 1-1
Ostatnio edytowane przez Etiop : 06.04.2009 o godz. 20:57.
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
|