Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
339
06.04.2009, 17:26
PP: Lech Poznań - Wisła Kraków 1-2
Pawełek - Singlar, Baszczyński, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Ćwielong, Beto
Zmiany: Boguski, Małecki, Cantoro
Bramki: Sobolewski, Boguski
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak