1. Wszystkie uruchamiane aplikacje po jakimś czasie wyłączają mi sie - gg, przeglądarka, gry. Nie wyskakuje żaden błąd, poprostu aplikacja się wyłacza i wywala do pulpitu. Zapewne wirus ale... czy może być inna przyczyna?
2. Chciałem przed formatem wyrejestrować z komputera cd-key aktywacyjny Football Managera 2009. Wklepuje go tutaj
http://deactivation.fm2009.softanchorinsight.com/, i wyskakuje ""Unable to lookup devices.". Wie ktoś o co chodzi? Cd-key wpisuje dobrze...