Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6989
Stary 06.04.2009, 14:44
1. Wszystkie uruchamiane aplikacje po jakimś czasie wyłączają mi sie - gg, przeglądarka, gry. Nie wyskakuje żaden błąd, poprostu aplikacja się wyłacza i wywala do pulpitu. Zapewne wirus ale... czy może być inna przyczyna?

2. Chciałem przed formatem wyrejestrować z komputera cd-key aktywacyjny Football Managera 2009. Wklepuje go tutaj http://deactivation.fm2009.softanchorinsight.com/, i wyskakuje ""Unable to lookup devices.". Wie ktoś o co chodzi? Cd-key wpisuje dobrze...
Ostatnio edytowane przez Kamson : 06.04.2009 o godz. 14:52.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując