Wojtas napisał(a):

Tak samo pomyślałem..
Jak to dobrze ze człowiek ma C+,i nie musi słuchać madrości zyciowych i inteligentnych dowcipów pana Patyry,Iwańskiego czy Błonskiego.
Boze uchowaj nas od takich dziennikarzy sportowych.
|
Ale już żarty Szczęsnego np. na temat czapeczki Bobo Kaczmarka bardzo trafione...

