Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5190
Stary 06.04.2009, 13:42
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Tak samo pomyślałem..

Jak to dobrze ze człowiek ma C+,i nie musi słuchać madrości zyciowych i inteligentnych dowcipów pana Patyry,Iwańskiego czy Błonskiego.

Boze uchowaj nas od takich dziennikarzy sportowych.
Ale już żarty Szczęsnego np. na temat czapeczki Bobo Kaczmarka bardzo trafione...
Odpowiedz cytując