|
Ciekawe co teraz robi Jacek. Mam nadzieje, że chociaż wykorzysta trochę urlopu, żeby nie było tak jak przed rokiem, że bierze sobie urlop w środku okienka transferowego.
Na miejscu Bednarza priorytetem dla mnie byłoby sprowadzenie Łukasza Piszczka. To plus Garguła powinno dać nam dać duże pole manewru w ofensywie.
Jeśli chodzi o obronę to nie będzie źle jeśli nastąpi spodziewana wymiana Kowalskiego za Baszcza.
Bramkarza jak zwykle ciężko będzie zastąpić, można poobserwować jak dalej będzie się spisywał Perdijic.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 06.04.2009 o godz. 13:42.
|