Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1984
Stary 06.04.2009, 13:40
Ciekawe co teraz robi Jacek. Mam nadzieje, że chociaż wykorzysta trochę urlopu, żeby nie było tak jak przed rokiem, że bierze sobie urlop w środku okienka transferowego.

Na miejscu Bednarza priorytetem dla mnie byłoby sprowadzenie Łukasza Piszczka. To plus Garguła powinno dać nam dać duże pole manewru w ofensywie.
Jeśli chodzi o obronę to nie będzie źle jeśli nastąpi spodziewana wymiana Kowalskiego za Baszcza.

Bramkarza jak zwykle ciężko będzie zastąpić, można poobserwować jak dalej będzie się spisywał Perdijic.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 06.04.2009 o godz. 13:42.
Odpowiedz cytując