Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6987
Stary 06.04.2009, 12:56
maciek777 napisał(a):Wyświetl post
Planuje jednodniowa wycieczke do Ojcowa,bylem tam ost w gimnazjum ale juz nie pamietam kompletnie nic
Jak najprosciej dojechac z krk samochodem ? Jest tam gdzie sensownie stanac,zeby nie placic ?
Z opolskiej skręcasz w stronę Zielonek, potem cały czas prosto aż do Skały, w Skale skręcasz na rynku w lewo bodajże Są znaki, więc trafisz. Z parkingiem ciężko. (Ten pod parkiem - 10 zł za parking), ale możesz zaparkować pod Restauracją (koło Campingu... nie pamiętam nazwy) i przy okazji wycieczki wybrać się tam na zaje... obiadek
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując