maciek777 napisał(a):

Planuje jednodniowa wycieczke do Ojcowa,bylem tam ost w gimnazjum ale juz nie pamietam kompletnie nic 
Jak najprosciej dojechac z krk samochodem ? Jest tam gdzie sensownie stanac,zeby nie placic ?
|
Z opolskiej skręcasz w stronę Zielonek, potem cały czas prosto aż do Skały, w Skale skręcasz na rynku w lewo bodajże

Są znaki, więc trafisz. Z parkingiem ciężko. (Ten pod parkiem - 10 zł za parking), ale możesz zaparkować pod Restauracją (koło Campingu... nie pamiętam nazwy) i przy okazji wycieczki wybrać się tam na zaje... obiadek
