Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1975
Stary 06.04.2009, 12:00
Wybiorcza chce by Cracovia grala na Wiśle?.

Remont Igołomskiej pilniejszy niż stadion

"...Kiedy przyjdą lepsze czasy, będzie można śmiało pakować pieniądze w nową Cracovię - tym bardziej, że ma być również halą koncertową. Wcześniej jednak nic się nie stanie piłkarzom obu drużyn, jeśli przez jeden czy dwa sezony pograją na jednym obiekcie przy Błoniach (już tej jesieni są gotowi grać na przemian na stadionie Hutnika). Miasta nie stać na dwa wielkie stadiony."

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...z_stadion.html
Odpowiedz cytując