Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5180
Stary 06.04.2009, 11:52
jedenastka kolejki w "szybkiej" to jakaś parodia

A swoją drogą, oglądając co wyczyniali nasi znajomi zza miedzy, to teraz powinna sie zebrać komisja ligi i odsunąć na kilka meczów za chamstwo i bandytyzm boiskowy Barana i Dudzica (przypominam sprawę Boguskiego z jesienii)

Baran: przechodzi nad leżącym pilkarzem Ruchu i kiedy mija jego głową celowo wykonuje do tyłu ruch stopą zwany pospolicie kopnieciem trafiając Niebieskiego w glowę - sedzia nie widzi

Dudzic: bramkarz Ruchu wyłapuje pilke, a bandyta Dudzic atakuje bramkarza (nie pilkę) z wyskoku wypostowaną nogą. Sędzia nie widzi co sie dzieje i wskutek zamieszania na boisku daje na odczepnego dwie żółte kartki (dla gracza Cracovii i dla gracza Ruchu) piłkarzom ktorzy przepychali się po tej sytuacji
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując