Wyświetl pojedynczy post
omen69
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#517
Stary 06.04.2009, 08:48
Cóż, ja na ten wynik patrze pesymistycznie, ogólnie mecz był na poziomie, ale lech pozostawił lepsze wrażenie... Lewandowski wskakiwał w nasze pole karne jak ryba do wody... choć Ćwielong nie zagrał najgorzej, kilka fajnych strzałów, ostatecznie nie zyskaliśmy 3 punktów... lech ma CZTERY punkty przewagi nad nami, a to oznacza, że musimy wygrać wszystko a oni przegrać-remis, bądź remis-remis... biorąc to pod uwagę nasze szasne na mistrzostwo się rozpływają... chyba, że lech nie podoła zadaniu, ale nie zapominajmy jeszcze o legii na którą nasz trenero ma zaje... receptę... dlatego mając mecz z legia przed sobą nie pisałbym o jakmiś korzystnym terminarzu... chciałoby sie rzecz wszystko w nogach piłkarzy ale to może być za mało... niestety
Odpowiedz cytując