|
W dalszym ciągu jestem w lekkim szoku po porażce Górnika. Ale i tak jest ciekawie,bo aż od 7 miejsca idzie walka o utrzymanie.
Sędziowie to masakra. Nie wiem czy PZPN nie powinien pościągać sędziów z Czech albo Słowacji. Bo to co wyprawiają ci nasi sędziowie to strach i żałość.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 06.04.2009 o godz. 08:40.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|