Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6982
Stary 06.04.2009, 08:28
shad napisał(a):Wyświetl post
Orzeszku! Ale to kosztuj 30 ojrosów a nielegalnie to się trzeba bawić w podpisywanie certyfikatów, ja się nie znam aż tak, nie ma nic co by na kompie konwertowało napisy do filmu? Divxplayer jest na komórkę darmowy, więc fajnie by było wszystk omieć legalnie.
EEE Sciagnij wersje PCtowa, zaznaczasz film i napisy i Ci przerabia, potem tylko kopiujesz film do koma

Poza tym zlam sobie symbiana, pare minut i juz nie bedziesz miec zadnych klopotow. Na www.symbianos.pl masz tutorial krok po kroku
Odpowiedz cytując