shad napisał(a):

|
Orzeszku! Ale to kosztuj 30 ojrosów a nielegalnie to się trzeba bawić w podpisywanie certyfikatów, ja się nie znam aż tak, nie ma nic co by na kompie konwertowało napisy do filmu? Divxplayer jest na komórkę darmowy, więc fajnie by było wszystk omieć legalnie.
|
EEE

Sciagnij wersje PCtowa, zaznaczasz film i napisy i Ci przerabia, potem tylko kopiujesz film do koma
Poza tym zlam sobie symbiana, pare minut i juz nie bedziesz miec zadnych klopotow. Na
www.symbianos.pl masz tutorial krok po kroku