Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 06.04.2009, 07:50
akurat z tego, że Craxie stadion przyhamują to nie ma się co śmiać, raczej żałować. Po pierwsze , to najważniejsze derby w kraju zasługują na porządną scenerię z obu stron Błoń. Po drugie od razu zaczną płakać, że to Wisła im to załatwiła, tak jakby ktokolwiek z klubu od nas coś tam gmerał, oczywisty absurd.
A po trzecie równie dobrze mogą ni stąd ni zowąd zastopować i nas choćby trybunę AiB (tfu, tfu, byle bym tego nie wykrakał), bo choćby Rondo Ofiar Katynia ważniejsze.

Tu oba kluby na jednym wózku jadą i z jednej kasy ciągną.


Odpowiedz cytując