Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
6980
05.04.2009, 22:03
shad
napisał(a):
Do osób znających się na filmach na komórę
Jak skompresować napisy bezpośrednio do filmu avi a najlepiej, by ten sam program mógł zmniejszać rozdzielczość filmu, czyli chodzi mi o jakiś kombajn do robienia sobie filmów avi do oglądania na komórce
Polecam SmartMovie Converter
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic