|
Zgadzam się z przedmówcami, nie wiem co w Wiśle robi Beto. Ten chłop w ogóle nic nie gra. Jaki on ma start do piłki, zero zwrotności, zero przyspieszenia, nawet przytrzymaj jej nie umie, ani odegrać. Nawet w murze nie potrafi stanąć porządnie. Niestety nie trafiony transfer. Lepszy był Dudu.
|