jurukuru napisał(a):

witam, mam takie pytanie, mam samsunga E350E, chce sobie zgrać takie rzeczy jak gg i słownik na niego, ale przez kabel nie mam folderu "java", wszystko jest sounds, pictures, ale javy nie, wiecie jak zgrać coś z kompa na ten tel jeżeli chodzi o gry i inne rzeczy związane z javą
|
podbijam, jeśli ktoś ma samsunga i coś o tym wie, niech pomoże
