Wyświetl pojedynczy post
KamiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 05.04.2009, 18:03
Jak dla mnie - najgorszy Boguski (nie chciał bym chyba widzieć statystyk strat piłki przez Rafała) a najlepszy Sobol.

ps. no co do Beto to w ogole brak słów, no ale na szczęście nie był tak długo na boisku bym go mógł pogrążyć hehe
Ostatnio edytowane przez KamiK : 05.04.2009 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując