|
Jak dla mnie - najgorszy Boguski (nie chciał bym chyba widzieć statystyk strat piłki przez Rafała) a najlepszy Sobol.
ps. no co do Beto to w ogole brak słów, no ale na szczęście nie był tak długo na boisku bym go mógł pogrążyć hehe
Ostatnio edytowane przez KamiK : 05.04.2009 o godz. 18:05.
|