|
Remis napewno nie jest sprawiedliwy - Lech byl dzis druzyna lepsza+ sedzia sie zlitowal nad Glowackim.
Diaz powinien byc zmieniony w momencie gdy dostal zoltko, razilo tez wybijanie pilek na oslep byle dalej, jednak nasza gra nie wygladala az tak zle do momentu strzelenia gola bo pozniej to tylko byla "obrona Czestochowy". Wynik cieszy dalej pozostajemy w grze.
dziekuje wszystkim
Malinowy król malowanych róż
|