|
Wina Skorzy, bo Diaz był do zmianynajpóźniej w 60 min
tylko Siejewiczowi mozemy podziękować, ze go nie wyrzucił za któreś kopnięcie w głowe wcześniej,
Potem złe wybicie Diaza przed wolnym dla Lecha...
Brawo dla Piłkarzy za ambicję
Widac, ze 50% Wisły to Sobol, brawo tez dla innych w tym Diaza. Wyraźnie nie był to jego mecz, ale takie rzeczy powinien widzieć trener :/
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|