Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#344
Stary 05.04.2009, 17:54
no i ok. szkoda dziury w murze. za gola podwojnie winie Beto, to po jego stracie poszla kontra i wolny, a w murze piłka miedzy nogami.

Zieniu, dzieki za ostatni fragment gry, nie dales nawet szans komus zagłówkować
Odpowiedz cytując