Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 05.04.2009, 17:31
Sorry tommiyacht
Spokojnie Panowie, realia są takie że gramy na boisku lidera a nie w Wodzisławiu , byleśmy nie grali na naszej połowie i będzie dobrze .

Pewnie teraz zaczniemy "grę aktorską", leżącą, nawet jakby Wiślaków miało być mniej (biorę to pod uwagę) ważny jest wynik.
Odpowiedz cytując