|
Sorry tommiyacht
Spokojnie Panowie, realia są takie że gramy na boisku lidera a nie w Wodzisławiu , byleśmy nie grali na naszej połowie i będzie dobrze .
Pewnie teraz zaczniemy "grę aktorską", leżącą, nawet jakby Wiślaków miało być mniej (biorę to pod uwagę) ważny jest wynik.
|