Temat
:
[22. kolejka] LECH Poznań - WISŁA Kraków, niedziela 05.04.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
ozinho
Member
Od: 10.2006
Skąd: Bydgoszcz
Offline
#
317
05.04.2009, 17:27
No ciekawe kto ma za Diaza wejść? Łobodziński i zmęczonego Zienia na obronę?
As long as we're United we will never ever lose...AND THE REDS GO MARCHING UP UP UP!!!!
KaŻdY tO pOwIe WiSeŁkA rZąDzI w KrAkOwIe!!
ozinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ozinho
Znajdź inne posty napisane przez ozinho