Wyświetl pojedynczy post
ozinho
Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 05.04.2009, 17:27
No ciekawe kto ma za Diaza wejść? Łobodziński i zmęczonego Zienia na obronę?
As long as we're United we will never ever lose...AND THE REDS GO MARCHING UP UP UP!!!!
KaŻdY tO pOwIe WiSeŁkA rZąDzI w KrAkOwIe!!
Odpowiedz cytując