Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 05.04.2009, 16:56
mic
To nasza stała bolączka , niestety . Ale mniejsza z tym , byleśmy coś "ukopali " na tym kartoflisku

Przyznam ,że Singlar niepewny, widać brak ogrania. Magia "Skorży w szatni" na pewno zadziała.
Ech, przydałby się Marcelo.
Odpowiedz cytując